گزارش رویداد چهارم کافه انرژی

چهارمین رویداد شبکه سازی در ۱۲ آبان با حضور جمعی از نخبگان نفت،گاز و انرژی و اکوسیستم کار آفرینی در شتابدهنده پیاکو برگزار گردید:
این گپ و گفت دوستانه تحت عنوان جلسات هفتگی به منظور توسعه شبکه سازی در زمینه نفت و گاز و انرژی در دو مرحله برگزار شد:
این رویداد که در محل پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی تهران صورت گرفت گپ و گفت این هفته با حضور دانشجویان رشته برق و الکترونیک دانشگاه شهید بهشتی ، دانشجویان دانشگاه صنعت نفت اهواز ، دانشجویان رشته نفت و زمین شناسی شهید بهشتی و امیر کبیربرگزار گردید.

پس از معرفی و ارائه ایده ها و روزمه کوتاه خود یا مجموعه ای که نمایندگان را به عهده داشتند ،در سه حوزه صنایع بالادستی شامل اکتشاف ،حفاری،انتقال،ازدیاد برداشت،استخراج صنایع پایین دستی شامل پالایش ،پتروشیمی و انرژی های تجدید پذیر وروش های همیاری شتابدهنده به صنعت نفت،گاز و انرژی ایران وارد بحث و گفتگو شدند.

شروع جلسه با صحبت یکی از دانشجویان دکتری دانشگاه شهید بهشتی در مورد ایده خود در زمینه ازدیاد برداشت نفت آغاز گردید وشتابدهنده پیاکو ایده ی ایشان را موررد بررسی قرار داد و به زودی وارد مرحله پیشتابدهی میشود.
در ادامه نیز دانشجویان رشته الکترونیک داشنگاه شهید بهشتی به صحبت پرداختند و در مورد توانایی ساخت سنسورهای مورد نیاز در صنعت نفت و پالایشگاه ها به جلسه پرداختند و ایده این گروه هم در ششتابدهنده پیاکو در حال بررسی می باشد.
در پایان هم پذیرایی جلسه با پخش موشن گرافی درمورد پیاکو ادامه یافت و افراد درمورد ایده ها و راه های تحقق ایده به کسب و کار صحبت و جلسه خاتمه یافت.

 

مقالات مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *