یک پروژه راه حل نوآورانه برای انرژی تجدید پذیر

استونگی داچلند: صندوق نوآوری در مقیاس کوچک اتحادیه اروپا در حال آماده سازی کمک مالی برای پروژه راه حل نوآورانه انرژی در تأسیسات ذخیره سازی گاز آلمان است.

برلین، ۲۹ ژوئیه ۲۰۲۱ استونگی داچلند ، با همکاری  دو شرکت، برای برنامه صندوق نوآوری اتحادیه اروپا برای پروژه های کوچک مقیاس برای راه حل نوآورانه انرژی تجدیدپذیر انتخاب شده است.

پروژه آکویلون یک راه حل یکپارچه است که انرژی باد، انرژی خورشیدی و ذخیره باتری جریان اکسیداسیون و کاهش را در تاسیسات ذخیره سازی گاز طبیعی پکنسن (زاکسونی-آنهالت، آلمان) ترکیب می کند.

ایده  این پروژه عبارت است: به جای استفاده از توربین های بادی معمولی، انرژی با استفاده از انرژی کارآمد تولید می شود. کیت  نوآورانه و ایمن که به آن انرژی باد هوابرد (AWE) نیز می‌گویند. این امر باعث می شود که نیازهای برق تاسیسات ذخیره سازی تا حدی توسط انرژی های تجدید پذیر در آینده تامین شود.

یک کیت  می تواند باد را در ارتفاعات بسیار بالاتر از یک توربین معمولی مهار کند. در لایه‌های بالاتر هوا، نیروی باد قوی‌تر و ثابت‌تر است، به این معنی که می‌توان برق تجدیدپذیر بیشتری تولید کرد.، این راه حل یکپارچه، تولید انرژی تجدیدپذیر (بادی و خورشیدی) را با یک سیستم ذخیره باتری جریان اکسیداسیون و کاهش ترکیب می کند. بنابراین این یک پروفایل مسطح و یکنواخت انرژی برای راه اندازی سیستم ذخیره سازی گاز طبیعی با کمک یک سیستم مدیریت هوشمند ایجاد می کند.

مقالات مرتبط

Power-to-gas

 (P2G) فرآیند تبدیل انرژی تجدیدپذیر اضافی به گاز هیدروژن از طریق فناوری الکترولیز PEM است. سپس هیدروژن را می توان به شبکه گاز طبیعی تزریق…

Solar windows

پنجره هایی که با یک پوشش تولید کننده برق جدید تصفیه شده اند همچنان شفاف باقی می مانند ، اما می توانند نور خورشید را…

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *